- Hoşgeldiniz

Karasu emlaK ilanları Karasu daire ilanları Kocaali emlaK ilanları Kocaali daire ilanları

Sitemizde Toplam 157 Firma, 8 Haber, 12 Ürün ve 17 İlan Bulunuyor.

23 Nisan’da Karasu Kent Park Çocukların Olsun.

Ana Sayfa » Ana sayfada gözükmesin » 23 Nisan’da Karasu Kent Park Çocukların Olsun.

23 Nisan’da Karasu Kent Park Çocukların Olsun.

Hayallerini Kent Parka Çizecekler

Karasu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve KARGENÇ iş birliği ile Karasu Kent Parkta, çocuklara oyun şenliği düzenleneceğini açıkladı.

 “Çeşitli Aktiviteler”

Karasu Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve KARGENÇ işbirliğince, çocukların mutlu bir gün geçirmeleri için A’dan Z’ye her şeyi planladı. Komite tarafından yapılan açıklamaya göre, 23 Nisan Pazar günü saat 14:00’da Karasu Kent Parkta çocukların yüzlerini boyama, sokak tebeşirleriyle Kent Park’ı boyama, zemine desenler çizme, balon ve canlı müzik gibi çeşitli aktivitelerin gerçekleştirileceği belirtildi.

“Hayallerini Kent Parka Çizecekler”

Etkinlik ile ilgili açıklamalarda bulunan KARGENÇ kulüp üyeleri; “Çocuklar tebeşirlerle resimler yapsın, hayalleriyle Kent Parkı renklendirsin, gülücük ve neşeleriyle etraflarını mutluluklarıyla doldursunlar ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını doyasıya yaşasınlar diye böyle bir etkinlik düzenlemeye karar verdik. Canlı müzik, yüz boyama ve balon dağıtımının yapılacağı etkinliğe tüm çocuklarımız davetlidir” ifadelerine yer verdiler.

KARGENÇ Kulübünün ilçeye kattığı değerler hakkında açıklama yapan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “KARGENÇ Kulübü ilçemizde disiplinli çalışan, planladığı projeyi hayata geçirmeyi başaran bir kulüp. İlk kurulduğu günden beri takip edip karşılıklı fikir alış verişinde bulunuyoruz. Gençliğimize yönelik birçok projeye imza attılar. Bu Pazar günü de 23 Nisan ruhuna yakışır bir projeyle ilçemiz çocuklarına güzel bir gün yaşatacakları kanaatindeyim. İlçe genelinde, geleceğimiz olan çocuklarımız için bu projelerin artması konusunda her zaman kulübün destekçisi olacağımın altını çiziyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

23nisan

 

22 Nisan 2017 tarihinde eklenmiş ve 544 kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :