- Hoşgeldiniz

Karasu emlaK ilanları Karasu daire ilanları Kocaali emlaK ilanları Kocaali daire ilanları

Sitemizde Toplam 157 Firma, 8 Haber, 12 Ürün ve 17 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi, Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri ve Yorumları

Adres : www.karasutelevizyonu.com

Telefon : Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi

E-Posta : karasutelevizyonu@gmail.com

Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi, Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri ve Yorumları

Sizinde Aşağıdaki Benzer Şikayetleriniz Varsa Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri Adapazarı Şikayetleri Kocaali Şikayetleri Sakarya İstekleri ve Yorumları Varsa Kamu Kurum ve Kuruluş, Özel Şirketler, Hizmet Aldığınız Firmalardan Şikayetler ve İsteklerinizi, karasutelevizyonu@gmail.com‘a yazın ilgililere iletelim, İkaz Edelim, Sizin adınıza Takip Edelim ve Bu Sayfada Yayınlayalım.

►Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi Tüketici Hakları Takip ve Yardımlaşma Sayfası. Olarak, Vatandaşımızın Şikayet ve İstekleri Burada Yer Alacak, Sonucu da Şikayet Sahibinin Kendisine Bildirilecektir.


<:========================= Aşağıda Örnek Şikayetler:
========================:>

Sakarya Belediyesi Hendek Gül Koop Şoför Davranışları 5 Ocak 2015 14:37 Mücahit C.Sakarya
Erenler yan yol da araç bekliyoruz. Her gün aynı yerden binmemize rağmen şoförlerin bizi almaması ve son sürat sol şeritten kafasını çevirerek geçmesinden bıktık. Zaten araçla giderken de ne hız kurallarına uyuluyor, ne de ayakta yolcu alma kuralına. Halk tipi otobüs almışlar, özürlü aracının bineceği yere koltuk ilave etmişler.
<:======================================================================:>
Sakarya Üniversitesi Araştırma Hastanesi Doktor Eksikliği 20 Kasım 2014 16:15 İsmail E.Sakarya
Sakarya eğitim araştırma hastanesi, onkoloji bölümünde tedavimiz devam etmektedir. Oradaki personelden Allah razı olsun, bu yoğunluğa rağmen her şeye yetişmeye çalışıyorlar. Ama lütfen duyun sesimizi bu serviste bir doktor tek başına nereye kadar.
<:======================================================================:>
Sakarya Akyazı Atatürk İlköğretim Okulu 20 Kasım 2014 09:51 Adalet A.Sakarya Milli Eğitim Bakanlığı
Oğlumun okulunda görev yapan din kültürü öğretmeninden şikayetçiyim. Oğluma ve sınıf arkadaşlarına hem kötü telafuzlarda bulunup, aynı zamanda şiddette göstererek çocuğumun ve diğer öğrencilerin psikolojilerini bozuyor. Ben ve diğer veliler öğretmenden aynı zamanda, okul yönetiminden de şikayetçiyiz. Şikayetimizin dikkate alınıp gereğinin yapılmasını istiyoruz. Ayrıca bu bizim ilk şikayetimiz değil, fakat şikayetlerimiz dikkate alınmıyor. Biz sizden en yakında zamanda bir sonuç bekliyoruz.
<:======================================================================:>
Sakarya Araştırma Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 17 Haziran 2014 19:27 Gülfem K.
35 haftalık hamileyim, ağrıya dayalı şikayetler sonucu acile geldim. Saat 14:40 civarı beni herhangi bir polikliniğe (Dr Ö.C) yönlendirdiler. Poliklinikteki doktor benimle normal hasta ile ilgilenircesine şunları yaptır bunları yaptır gel şeklinde muhatap oldu. Şuan saat 16:30 ve ben halen hastanede tahlil sonucu beklemekteyim, ağrım devam etmekte.İdrar ve kan tahlillerini maksimum 10 dakika arayla vermeme rağmen idrar tahlilleri dolaptan yeni alındı, kan sonuçlarının çıktığını fakat idrar sonuçlarının çıkmadığını belirttiler. Zaten tahlil numuneleri alınmamıştı, olacak iş değil. Ben kontrole gelmedim, acile geldim
<:======================================================================:>
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Park İle İlgilenmiyor 22 Kasım 2014 10:50Gökhan A.Sakarya Sakarya Büyükşehir Belediyesi
Camili 1568’de çocuk parkımız var. 2 seneden beri muhtarımıza ve belediyeye söylediğimiz halde ilgilenmiyorlar. Park çok kötü halde demirleri çocuklara zarar verecek, ilgilenmenizi rica ederim.
<:======================================================================:>
Adr Sakarya Travel Bileti Yüksek Ücretle Sattı 29 Aralık 2014 12:25Atilla Y.Sakarya
204.98 tl olan uçak bileti benden 340 tl fazla ücret alındı. Beni bilgilendirmenizi istiyorum, Sakarya Sapanca, Adr Sakarya Travel 26/12/2014. Kaynak: sikayetsitesi
<:======================================================================:>

►Sizinde Yukarıdaki Benzer Şikayetleriniz Varsa Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri Adapazarı Şikayetleri Kocaali Şikayetleri Sakarya İstekleri ve Yorumları Karasu ve Çevre ilçelerinin Köylerinin Şikayetleri Karasu İstekleri ve Yorumları Varsa Kamu Kurum ve Kuruluş, Özel Şirketler, Hizmet Aldığınız Firmalardan Şikayetler ve İsteklerinizi,karasutelevizyonu@gmail.com‘a yazın ilgililere iletelim, İkaz Edelim, Sizin adınıza Takip Edelim ve Bu Sayfada Yayınlayalım Sonucu da Şikayet Sahibinin Kendisine Bildirelim.  Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi.

►Aile toplumun özüdür. Onu tahribe yönelen her şey toplumun tahribine yönelmiş demektir.
SAMUEL BUTLER

►Günün birinde hepimiz sonsuza dek susacağız. Onun için sevdiklerinize şimdi, Seni seviyorum, demekten çekinmeyin.
GEORGE ELIOT

şikayet3

Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi, Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri ve Yorumları

Sizinde Yukarıdaki Benzer Şikayetleriniz Varsa Karasu Şikayetleri Karasu İstekleri Adapazarı Şikayetleri Kocaali Şikayetleri Sakarya İstekleri ve Yorumları Varsa Kamu Kurum ve Kuruluş, Özel Şirketler, Hizmet Aldığınız Firmalardan Şikayetler ve İsteklerinizi, karasutelevizyonu@gmail.com‘a yazın ilgililere iletelim, İkaz Edelim, Sizin adınıza Takip Edelim ve Bu Sayfada Yayınlayalım.

Karasu Televizyonu Alışveriş Ailesi.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :